Posted in AUTO

Mos Flini Ende! I Doli SEKRETI, Arbana Kthehet ne BBV, ja kur…

Ku do të shkòjë Arbana Osmani? Kjo është dhe një ndër pyetjet që po bèhèt më shpesh muajve të fùndít. Pasi u zyrtarizua që moderatorja…

Continue Reading Mos Flini Ende! I Doli SEKRETI, Arbana Kthehet ne BBV, ja kur…
Posted in AUTO

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Në imazhin e parë shihet qindra e shkruar fjala “zeal”, ku në rreshta diku fshihet edhe fjala “seal”, transmeton Telegrafi. Në shikim të parë duket…

Continue Reading Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?