Posted in Showbizz

Rikthehet e bukura Morfina Hasani, gjithmonë një miss

E kush e harron bukurinë e saj që kur ajo mori çmimin si më e bukura në vitin 2018 në Kosovë. Por ajo vazhdon ta…

Continue Reading Rikthehet e bukura Morfina Hasani, gjithmonë një miss
Posted in Showbizz

NJË HIT KA ARDHUR NGA ARGJEND LLOGA QUHET ” LULE KATALEA “

Një hit ka ardhur nga Argjend Lloga quhet ” Lule Katalea ” ” Lule Katalea” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistu i…

Continue Reading NJË HIT KA ARDHUR NGA ARGJEND LLOGA QUHET ” LULE KATALEA “
Posted in Showbizz

“Të jetë miliarder”, Monika Lubonja zbulon 3 kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm

Aktorja Monika Lubonja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka treguar në InstaStory se është në kërkim të mashkullit ideal. Sipas Monikës…

Continue Reading “Të jetë miliarder”, Monika Lubonja zbulon 3 kriteret që duhet të plotësojë partneri i ardhshëm
Posted in Showbizz

Çmim marramendës/ Ja sa kushton veshja që Arbana Osmani përdori në pagëzimin e së bijës

Vajza e moderatores së njohur, Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj, Zoi, sot feston ditëlindjen e saj të parë. Në këtë ditë të rëndësishme ata…

Continue Reading Çmim marramendës/ Ja sa kushton veshja që Arbana Osmani përdori në pagëzimin e së bijës
Posted in Showbizz

Zbulohet opinionistja e Big Brother VIP 3

“Big Brother VIP 3” ka nisur përgatitjet dhe po përfliten disa emra që mund t’i shohim brenda shtëpisë. Nga ana tjetër publiku është kurioz edhe…

Continue Reading Zbulohet opinionistja e Big Brother VIP 3
Posted in Showbizz

Ridvan Berisha apo Riki Show, nga vallja te tupani dhe i kërkuar kudo

Eshtë e vërtetë që talenti është në gen por duhet të zhvillohet që kur je i vogël. Dhe si duket kështu ka ndodhur edhe po…

Continue Reading Ridvan Berisha apo Riki Show, nga vallja te tupani dhe i kërkuar kudo
Posted in Showbizz

Dashuri dhe festë pêr të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë për familjen e saj të bukur….

Continue Reading Dashuri dhe festë pêr të voglin e yllit Liza
Posted in Lifestyle Showbizz

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë të njohur nga fusha…

Continue Reading Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve
Posted in Showbizz

“Ata që nuk ma kthyen shpinën…”, Luiz Ejlli vjen me një reagim të rëndësishëm në rrjete sociale!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i…

Continue Reading “Ata që nuk ma kthyen shpinën…”, Luiz Ejlli vjen me një reagim të rëndësishëm në rrjete sociale!
Posted in Showbizz

ÇMIMI BOMBË/ Sa kushton varësja e Arbana Osmanit në natën finale të BBV

Ndërkohë që të gjithë flasin për fustanin dhe çmimin e tij, surpriza e veshjes së Arbana Osmanit sonte qëndron te varësja. Moderatorja e “Big Brother…

Continue Reading ÇMIMI BOMBË/ Sa kushton varësja e Arbana Osmanit në natën finale të BBV