Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 3 maj 2021

Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 3 maj 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 3 maj 2021

Dashi Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 3 maj 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 26 prill 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të tremben nga pengesat e përkohshme. Pranoni atë çfarë do të ndodhë gjatë ditës dhe konsiderojeni si…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 26 prill 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 19 prill 2021

 Dashi Disa njerëz po tentojnë t’ju tregojnë se si ta udhëhiqni jetën tuaj, por ata nuk dinë asgjë rreth jush. Sigurisht, është mirë që…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 19 prill 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 12 prill 2021

 Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të refuzojnë të marrin përgjegjësinë për një grup njerëzish. Gara juaj për lidership do të ndalojë. Ekziston…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 12 prill 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 5 prill 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përjetojnë disa momente të pakëndshme nesër. Ndoshta mund të përfshiheni në një konflikt teksa udhëtoni me transport…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 5 prill 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 29 mars 2021

Dashi Këtë të hënë do të ngarkoheni me detyra të pafundme. Fundjava juaj do të varet nga rezultati i kësaj dite. Përqendrohuni te puna dhe…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 29 mars 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 22 mars 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet të refuzojnë kompromiset gjatë ditës së nesërme. Ndoshta këto kompromise mund t’ju ndihmojnë të zgjidhni me sukses…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 22 mars 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 15 mars 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të zhvillojnë një bisedë të vështirë. Do t’ju duhet t’i përgjigjeni dikujt me të cilin keni vepruar në…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 15 mars 2021
Posted in HOROSKOPI

Horoskopi për ditën e hënë, 8 mars 2021

Dashi Në momente të caktuara nesër, mund të ndiheni sikur po përpiqeni ta mbani kokën mbi ujë, por mos e humbni shpresën. Deri në fund…

Continue Reading Horoskopi për ditën e hënë, 8 mars 2021