Posted in ASTROLOGJI

Shenjat e Horoskopit që janë në një lidhje dashurie, por e mbajnë të fshehtë

Janë disa shenja të Horoskopit që nuk u zbulojnë lehtë miqve apo familjes informacione për jetën e tyre të dashurisë. Disa nga këta përfaqësues të…

Continue Reading Shenjat e Horoskopit që janë në një lidhje dashurie, por e mbajnë të fshehtë
Posted in ASTROLOGJI

Luani do marr kontrollin, Demi me llafe/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi

PUNA Dashi Fillimisht do të keni disa probleme burokratike. Diçka jashtëzakonisht e mërzitshme do të shfaqet në aktivitetet tuaja për t’i ngadalësuar ato ose për…

Continue Reading Luani do marr kontrollin, Demi me llafe/ Astrologia Susan Miller paralajmeron kete shenje horoskopi
Posted in ASTROLOGJI

Luani me 3 yje, Peshqit me 1 yll/ Astrologia Meri ben renditjen e shenjave me fat per jave 23-29 Maj

Planetet kanë nisur të lëvizin dhe të ndiejnë energjinë e Verës, por prapavija e Mërkurit do vazhdojë të jetë e pranishme deri më 3 Qershor….

Continue Reading Luani me 3 yje, Peshqit me 1 yll/ Astrologia Meri ben renditjen e shenjave me fat per jave 23-29 Maj
Posted in ASTROLOGJI

Shenjat e zodiakut që marrëdhënien me nënën e kanë më specialen në botë!

Nga dashuria e pakushtëzuar te mençuria e përditshme, prania e nënave është një bekim i vërtetë. Ne kurrë nuk mund t’i falënderojmë nënat sa duhet…

Continue Reading Shenjat e zodiakut që marrëdhënien me nënën e kanë më specialen në botë!
Posted in ASTROLOGJI

Shenjat e horoskopit që mezi i shprehin ndjenjat dhe emocionet

Nga dashuria e pakushtëzuar te mençuria e përditshme, prania e nënave është një bekim i vërtetë. Ne kurrë nuk mund t’i falënderojmë nënat sa duhet…

Continue Reading Shenjat e horoskopit që mezi i shprehin ndjenjat dhe emocionet
Posted in ASTROLOGJI

Mos harroni ;Ne 28 Maj ndiz qiri dhe vish kte gje .Arsyeja pse duhet ta beni

Duke vlèrèsuar fáktin se ky ishte nje muaj i ëmbël dhe që deri tani ka pátur efèktin shèrùes për pròblèmet e jetës tonë, është e…

Continue Reading Mos harroni ;Ne 28 Maj ndiz qiri dhe vish kte gje .Arsyeja pse duhet ta beni
Posted in ASTROLOGJI

Çrregullohen shenjat e horoskopit, NASA zbulon të 13-ën, ja çfarë veçorish ka

Nasa pretendon se ka zbuluar një shenjë të re horoskopi, të cilën e quan Ophiuchus (Ofikius). Si simbol, kjo shenjë horoskopi ka një burrë i…

Continue Reading Çrregullohen shenjat e horoskopit, NASA zbulon të 13-ën, ja çfarë veçorish ka
Posted in ASTROLOGJI

Këtë javë e dèri në fùnd të muajit, do të bèkòhen me fát. Mèrí solli lajmin bomb

Gjatë gjíthë jetës, ne prèsím që në jetën tonë të hýjnë ditë me sa më shumë gèzím dhe ngjárje të bùkùra që do të na…

Continue Reading Këtë javë e dèri në fùnd të muajit, do të bèkòhen me fát. Mèrí solli lajmin bomb
Posted in ASTROLOGJI

Njihuni me shenjat me te pabesa te Horoskopit !

Është gjithmonë e vështirë të deshifrosh se cilët janë miqtë e tu të rremë në rrethinën tënde, por nëse dëshiron të jetosh në paqe, duhet…

Continue Reading Njihuni me shenjat me te pabesa te Horoskopit !
Posted in ASTROLOGJI

Do te merrni nje oferte per pune javen e ardhshme ! Susan Miller paralajmeron keto shenja

Dàshi Të lindùr më: 21 Màrs – 19 Prill Një fùndjàvë vèçànërisht intènsivè për dàshùrinë dhè ndjènjàt, përfitoni prèj sàj. Shmàngni të folùrit kèq për…

Continue Reading Do te merrni nje oferte per pune javen e ardhshme ! Susan Miller paralajmeron keto shenja