1 milion ‘dehje’ të Gentit me ‘Rakia’ (Video)


E kënga ‘Rakia’ nga Gent Fatali tashmë ka kaluar shifrën e 1 milion klikimeve në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Shpërndarja në rrjetet sociale dhe kërkimi në radiostacionet kanë bërë që ky projekt muzikor të ketë edhe më shumë sukses.

Natyrisht që Genti është shumë falënderues për mbështetjen e fansave të tij të zjarrtë./Lajmi.net/


Like it? Share with your friends!