12 çiftet e zodiakut që dashurohen si të marrë, por nuk përfundojnë bashkë


Jo të gjitha përrallat dhe historitë e dashurisë përfundojnë “dhe jetuan të lumtur përgjithmonë” sepse disa çifte shenjash të zodiakut thjesht nuk janë të destinuara të përfundojnë së bashku. Pasioni i çifteve me të cilat do t’ju prezantojmë më poshtë do të shuhet po aq shpejtë, sa ç’është ndezur ! Mos prisni funde të lumtura nëse i përkisni një prej kombinimeve të mëposhtme të zodiakut!

Dashi dhe Gaforrja

Demi dhe Shigjetari

Binjakët dhe Peshqit

Gaforrja dhe Bricjapi

Luani dhe Virgjëresha

Virgjëresha dhe Dashi

Peshorja dhe Bricjapi

Akrepi dhe Shigjetari

Shigjetari dhe Gaforrja

Bricjapi dhe Peshqit

Ujori dhe Luani

Peshqit dhe Dashi


Like it? Share with your friends!