3 shenjat që i pret një javë e bukur


1 share

Java nga 14 shkurti e deri në 20 shkurt do të jetë më e bukur për tre nga shenjat e horoskopit. Për cilat?

Për Dashin

Intensiteti është në thelb emri juaj i dytë dhe të gjithë ata që janë në jetën tuaj e dinë këtë gjë dhe i frikësohen. Ajo që e bën këtë javë të mrekullueshme për ju është se do të vendosni të merrni pak nga ai intensitet dhe ta përqendroni atë në diçka artistike, diçka që mund ta ndani me të tjerët në një moment më të vonë. Idetë tuaja origjinale për sukses do të shfaqen gjatë Hënës së Plotë në Luan, e cila ndodh në ditën e Shën Valentinit, dhe kjo mund të bëjë që ju të adhuroni absolutisht jetën që po jetoni. Ndiheni bujarë dhe zemërgjerë dhe megjithëse mund të keni momente dyshimi dhe pavendosmërie falë kalimit të Uranit te Peshqit, do të keni besim të plotë në ndjesitë tuaja të brendshme dhe do të vazhdoni për të bërë lëvizjet e duhura deri në mars.

Për Luanin

Kjo javë do të zgjojë anën tuaj të ngrohtë dhe të përkëdhelur – jo se keni qenë ndonjëherë pa një të tillë, por sinqerisht, ju e keni mbajtur atë anë të fshehtë për një kohë të gjatë. Partneri juaj do të jetë i emocionuar që do t`I riktheheni kohës së vjetër, pasi e ka marrë malli. Do të ndjeni dëshirë të fortë të sfidoni rregullat dhe do të fitoni!

Për Bricjapin

Siç është thënë shumë herë më parë për njerëzit e Bricjapit, ju jeni elastik. Dhe me atë qëndrim, ju i mbijetoni të gjithave dhe merrni çmimin më të madh për përpjekjet tuaja. Kjo javë do të ndihmojë jetën tuaj të dashurisë, pasi ndjenjat tuaja ndaj partnerit tuaj papritmas ndihen të balancuara. Dinamika romantike nuk është më ajo që mendoni se duhet ta ushqeni për ta mbajtur atë të ekuilibruar. Ajo që do të vini re është se partneri juaj më në fund ka mësuar të bëjë kompromis.


Like it? Share with your friends!

1 share
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format