ÇMIMI BOMBË/ Sa kushton varësja e Arbana Osmanit në natën finale të BBV


Ndërkohë që të gjithë flasin për fustanin dhe çmimin e tij, surpriza e veshjes së Arbana Osmanit sonte qëndron te varësja.

Moderatorja e “Big Brother VIP” mban në këtë natë finale në qafë varësen me çmim 80 mijë dollarë.

Varësaj quhet “Snow White and Rose Red”. Kjo varëse nga Stenzhorn përmban afërsisht 27 karat rubin dhe 11 karat diamante të bardhë./albeu.com/

Si duket varëset me çmim marramendës po kthehen në një traditë për moderatoren në finalet e BBV. Edhe një vit më parë, Arbana bëri bujë me varësen në natën finale, e cila kishte çmimin e 200 mijë eurove./Albeu


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format