Çmim marramendës/ Ja sa kushton veshja që Arbana Osmani përdori në pagëzimin e së bijës


Vajza e moderatores së njohur, Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj, Zoi, sot feston ditëlindjen e saj të parë.

Në këtë ditë të rëndësishme ata vendosën që ta pagëzonin vogëlushen si dhe njëkohësisht të zbulonte për herë të parë portretin e të voglës së saj si dhe të djalit, Dielli.

Ajo çka tërhoqi vëmendjen ka qenë veshja e moderatores, e cila u shfaq me një fustan të zi të mbuluar më qershi dhe me një pale vathë në formën e kryqit.

Një kërkim nga ndjekësit e saj ka zbuluar koston e veshjes së saj.

Fustani është i firmës “Dolce & Gabana” dhe kushton 1850 euro, ndërsa vathët përsëri nga e njëjta firmë kushtojnë 995 euro./oranews.tv


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format