Rama uron nxënësit për vitin e ri shkollor: Rrugëtimi i ri i dijes ka nisur me himnin kombëtar


Kryeministri Edi Rama ka uruar nxënësit me rastin e nisjes së vitit të ri shkollor. Kreu i qeverisë ka ndarë një video në rrjete sociale, nëpërmjet të cilës shprehet se rrugëtimi i ri i dijës ka nisur me himnin kombëtar.

“Sot, kur dyert e shkollës janë çelur dhe një rrugëtim i ri i dijes sapo ka nisur me himnin kombëtar, u dërgoj një urim të përzemërt për sa më shumë sukses e mbarësi të gjithë fëmijëve, nxënësve, mësuesve e prindërve të gjithë Shqipërisë🇦🇱”, ka shkruar kreu i qeverisë./lexo.al


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format