Syri i Fatit! Fatsjellësi më i Fuqishëm, Zbulo Parashikimin


Nje fatsjelles na mbron gjithnje nga te keqijat qe mund te na ndodhin ne jeten tone gjate 24 oreve.

Secili prej nesh ka fatsjellesin e tij ne jete dhe beson se si i gAranton qetesi ne shpirt dhe i mbron nga cdo ligesi.

Syri i fatit eshte nje simbol i cili ka energjine dhe forcen per te pare pertej se ardhmes tone dhe per te na treguar shenjat se cfare do te na ndodhe ne te ardhmen e afert.

Ky lloj syri na tregon se cfare rruge duhet te marrin ne jeten tone dhe se si duhet ta perm. Iresojme jeten dhe sjelljen tone ne menyre qe e ardhmja te jete sa me e qete, e shendetshme dhe e begate deri ne fund te jetes.

Gjithkush ka nje enderr, nje plan ne jeten e tij/saj dhe kerkon ta realizoje sa me pare, sado qe jeta ndonjehere tregohet e veshtire dhe e rrepte.

Per cdo gje qe keni planifikuar apo po planifikoni ne jeten tuaj, syri i fatit te jep nje shenje dhe nje mesazh nese ajo enderr apo plan qe ju po krijoni do te vije ne realitet apo do tju duhet te hiqni dore.

Ndaj dhe ne testin e sotem ju fokusohuni mire dhe zgjidhni nje prej syve te fatit dhe me pas do tju duhet te lexoni ate qe pritet ti ndodhe planeve tuaja ne te ardhmen e afert.

Syri i fatit numri 1:

keni krijuar nje plan dhe keni nje enderr te madhe, por as sot dhe as neser nuk do te realizohet. Juve ju pengon energjia negative e dikujt qe keni afer dhe nuk po ju le qe te ecni para me te mirat e jetes tuaj.

Keshtu ne daten 5 dhjetor ju duhet te veproni keshtu:

sapo te zgjoheni ne mengjes, thoni 3 here: ligesi, duke filluar nga sot rri larg nga une sepse universi me ka marre ne krahe

ne mendjen tuaj thoni 3 here kete shprehje dhe ajo do te jete si nje th. Irrje per engjejt tuaj mbrojtes te cilet do te leshojne force per tiu gjendur prane deri ne heqjen e plote te energjise negative.

Pas 10 ditesh te gjitha planet do tju realizohen.

Syri i fatit numri 2:

a ka shp. Irti juaj nje deshire te madhe? Epo pergjigja eshte po, ajo do te realizohet dhe shume shpejt.

Duke filluar qe nga tetori ti ke pasur nje mbeshtetje te madhe te universit, i cili ka a. Nuar nga ty qe me sjelljen tende prej engjelli qe u ke dhene familjareve dhe te afermve.

Nuk ke gen. Jyer k. Urre, nuk ke mashtruar askend dhe vetem je lutur qe ne familjen tende te kete vetem fryme pozitive, dhe kjo do te ndodhe.

Por? Universi per nje fare kohe mund te kaloje energjine e tij mbeshtetese tek dikush tjeter, por me pare ka ne plan te te realizoje endrren tuaj me te madhe.

Ne lidhje me nje date te caktuar, per ju eshte nje dite e shenuar data 30 tetor dhe kur te ndodhe do te na falenderoni.

Syri i fatit numri 3:

ju jeni nje person i mrekullueshem, i edukuar dhe i qete dhe keni krijuar nje liste te gjate me plane dhe endrra ne koken tuaj, por kujdes!

Ju tregoheni shume e mire me shoqet apo shoket apo te afermit tuaj dhe te gjitha planet tuaja ju i ndani me ta.

Ka nje kategori njerezish qe ju buzeqeshin, por ne te vertete ata duan tju shohin sa me keq dhe pse jo duke vuajtur dhe me pas me ziline e tyre leshojne nje energji negative sa qe endrrat e tua ne kete menyre nuk do te behen kurre realitet.

Syri i fatit qe zgjodhet ju keshillon te ruani heshtjen, pra nese ju do te merrni motivimin qe te beni realitet nje plan apo nje enderr, mos e ndani me me askend tjeter, dhe luftoni vetem deri sa tia dilni mbane.

Ke engjejt ne krah dhe energjia e tyre pozitive po te shfaq shume shenja ne jete. Ndiq dashurine dhe ndiq vetem ndjenjat pozitive. Ti je e bekuar, mos shoqe ndaj qendro larg atyre shpirtzinjve.

Syri i fatit numri 4:

sa here njerezit ndihen ne veshtiresi drejtohen tek ty. Perse? Sepse ti prej nje kohe te gjate ke treguar durim, ke treguar nje shpirt te paster dhe pa hile dhe per kete arsye, duke nisur qe nga 5 dhe deri ne 31 dhjetor, ju do te keni mbeshtetjen e fatit ne anen tuaj.

Por? Mos u llastoni dhe mos ndryshoni sjelljen tuaj pasi nuk eshte kjo qe universi pret nga ju. Po te perjetoni nje periudhe te gjate dhe shume te lumtur ne jeten tuaj.

Ju do te ktheheni ne nje hajmali per te gjithe ata qe ju duan me gjithe zemer ndaj dhe shijojeni kete periudhe. Edhe pse engjejt i ke ne krahe, serish tregoni kujdes me shendetin pasi kjo periudhe eshte shume e veshtire, ndersa dashuria do te jete ne kulmin e emocioneve dhe ndjenjave te embla per ju.

Ne fund leket: e dime qe te gjithe e keni merak kete pjese, por per ty nuk do te jete aspak shqetesuese pasi mund te harxhosh sa te duash, prape do te kesh me bollek.

Syri i fatit numri 5:

lajmi mire eshte se shumica e endrrave qe ke do te te plotesohen pse je ne listen e te bekuarve nga fati, por ka nje lajm te ri per ju…

Disa nga ato qe ju prisni qe tju ndodhin ne jeten tuaj, nuk do te sjellin ndonje ndryshim te madh ndaj dhe universi ju njeh mire dhe planifikon vete se si ta ndricoje jeten tuaj.

Per kete arsye, nje ndryshim total do te te ndodhe ne jete duke filluar qe nga muaji nentor ku shtepia jote do te marre nje fryme me te forte pozitive ne ceshtjet e dashurise dhe te gjitha ato lodhjet fizike dhe mendore do te zhduken pergjithnje.

Ne lidhje me financat, ju duhet te dilni pak me shume ne horizont ne punen tuaj dhe ti tregoni te tjereve qe ju vleni me shume, pasi ne pune ju jeni shume punetor, i motivuar dhe nje lider i vertete, por kohet e fundit dukesh pak i demoralizuar, ndaj zgjohu qe te marresh shperblimin tend.

Syri i fatit numri 6:

syri i fundit i fatit garanton nje mbeshtetje shume te madhe per personat qe e zgjodhen dhe keta persona pas dates 15 dhjetor do tju bekohet jeta.

E vetmja gje qe ju duhet te beni eshte te mbani mend daten 15 dhe 1 dite para (ne 14 dhjetor) te shkruani ne nje leter te bardhe ate qe ka nevoje me shume shpirti juaj.

Mengjesi i dates 26 dhjetor do te kete nje mbeshtetje shume te madhe nga universi i cili do te sjelle ne jete endrren tuaj.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format