HOROSKOPI I DITËS, E SHTUNË, 10 SHKURT 2024/ ZBULONI SURPRIZAT E YJEVE PËR JU


1 share

Dashi

Kushtojini vëmendje kësaj dite e cila sheh një rënie të vogël në dashuri. Për sa i përket punës, prisni lajme të mira dhe madje disa ndryshime pozitive.

Demi

Ka ardhur koha të flisni qartë në dashuri dhe në punë, vazhdoni të angazhoheni dhe qëndroni në rrugën e duhur sepse po vijnë mundësi të pashfrytëzuara.

Binjakët

Duhet të bëni pak durim, për të shijuar më të mirën e dashurisë do të duhet të prisni edhe pak. Në punë vijnë kënaqësi të mëdha.

Gaforrja

Bëni kujdes që të mos zemëroheni me partnerin, përpiquni të tregoheni më diplomatë në bisedat tuaja. Jeni në një fazë statike në punë por së shpejti do të dilni prej saj.

Luani

Duhet të bëni zgjedhje në dashuri dhe nëse nuk jeni të kënaqur me lidhjen tuaj, jepini fund asaj. Në punë jeni shumë të stresuar por do të mund të keni shumë kënaqësi, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar.

Virgjëresha

Dashuria nuk po ju jep shumë emocione por së shpejti do të jeni në gjendje të rikuperoheni. Në punë gjithçka po shkon mirë, vazhdoni kështu.

Peshorja

Po vjen një dozë e mirë emocionesh për t’i përjetuar plotësisht. Në punë, përpiquni të mos shpërqendroheni shumë.

Akrepi

Në këtë ditë keni favorin e planetëve ndaj shijoni pak qetësi në dashuri. Në punë do ju duhet të bëni zgjedhje.

Shigjetari

Sot mund të keni disa dyshime për dashurinë, bëni kujdes. Në punë shfrytëzoni mundësitë që ju jepen.

Bricjapi

Në dashuri idetë tuaja janë ende pak të ngatërruara por me kalimin e kohës do të arrini të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni. Në punë, promovimi është afër.

Ujori

Do ndiheni pak të mbingarkuar nga rutina familjare. Keni mundësi të mrekullueshme në punë për të bërë një hap para në cilësi.

Peshqit

Në dashuri do të duhet të bëni një zgjedhje. Në punë është një periudhë e shkëlqyer për të arritur më shumë nga të gjitha këndvështrimet./ CNA


Like it? Share with your friends!

1 share
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format