Akrepi i pare, Virgjeresha e fundit/ Astrologia Meri Gjini jep parashikimin javor


4 shares

Perspekti ju njeh me renditjen nga shenja më pak e favorizuar vendi i 12 deri tek vendi i parë shenja më e favorizuar e javës.

12. Virgjëresha

Ky është një vit i rëndësishëm për ju sepse do të ketë javë me të vërtetë shumë speciale. Të premten dhe të shtunën mund të përjetoni ditë të tensionuara, bëni kujdes. Gjatë kësaj jave mund të jeni edhe të lodhur, dhe të pasigurtë. Kjo lodhje do të duket edhe në raportet më të tjerët. Nëse keni një histori dashurie që nuk po ecën, apo ish i dashuri ju ka krijuar probleme duhet edhe më shumë kujdes. Përpiquni të jeni të qetë.

11. Shigjetari

Planetë nervozë por mos u trembni është një periudhë kalimtare. Hyrja e Marsit në shenjën tuaj ka krijuar shumë momente kur do të acaroheni. Por nëse disa njerëz janë sjellë në mënyrë të padrejtë me ju mund të nervozoheni sërish me ta. Kujdes me marrëdheniet ndërpersonale dhe në punë. Sidomos të premten dhe të dielën mundohuni të jeni të qetë. Situata të tilla nuk mund të sjellin konflikte. Gjatë vjeshtës gjërat ndryshojnë, një pritje e dëshiruar.

10. Peshorja

Të lindurit në shenjën e Peshores që për disa vite kanë përjetuar situata të ekilibruara “flenë gjumë” por kanë aftësinë të përjetojnë emocione të forta.

E hëna dhe e marta janë dy ditë paksa jo me humor të mirë. Ndoshta ajo që po bëni nuk ju pëlqen dhe do të donit më shumë. E premta dhe e shtuna do të jenë ditë të bukura për dashurinë.

9. Binjakët

Këtë javë do të përballeni me disa probleme. Gjatë fundjavës mund të keni edhe të papritura. Një shpenzim më shumë, probleme të vogla por mos u shqetësoni do të kalojnë. Kujdes të premten dhe të shtunën sepse do të jenë ditë të tensionuara.

8. Dashi

Ditë të mira për Dashin duke nisur nga planeti Mars. Studioni strategji të cilat në fillim të Marsit do t’ju nxjerrin fitimtarë. Në këtë periudhë dëshironi të bëni shumë gjëra. Nëse keni prezantuar projekte do të keni rezultate pozitive. Kujdes me shpenzimet të mërkurën e të enjten. Sa i përket dashurisë ndani pak më shumë pasion me të tjerët. Në Mars mund të ketë takime të rëndësishme. Nëse jeni single shihni rreth e qark.

7. Bricjapi

Nuk i doni komplikacioniet por ju ndodhin. Pëlqeni të jeni një pikë referimi për miqtë e familjen, por kjo mund t’ju mërzisë paksa. Në aspektin e ndjenjave mund të arrini ultimatumin. Java nis paksa nervoze. E mërkura dhe e enjtja janë ditë të rëndësishme. Bëni lojën tuaj në dashuri, historitë e nisura së fundmi shkojnë mirë.

6. Luani

Po përjetoni shumë tensione. Duket se shumë gjëra të nisura në javët e fundit kanë kaluar në plan të dytë. Kujdes në marrëdhënie. Nëse dikush ju ka tradhëtuar dhe nuk meriton besimin tuaj atëherë ktheni faqe. Historitë e reja janë të rëndësishme. E premtja dhe e shtuna ditë të mira për ju, kujdes me shpenzimet.

5. Ujori

Po e rimerrni veten. Po dilni nga një situatë aspak e mirë fizike. Kush është i martuar mund të ndiejë pak lodhje në raport. E premtja dhe e shtuna do të jenë ditë shumë të mira për të githë ju që po përjetoni probleme ekonomike. Të reja ju presin sa i përket ndjenjave.

4. Peshqit

Po ndiheni gati të përjetoni emocione të mëdha. Një qiell i bukur për ju. Por kujdes e premtja dhe e shtuna do të jenë ditë që mund të sjellin konflikte. Është momenti i duhur për projekte të reja. Kërkoni stimuj të rinj mos u mbyllni në vetvete.

3. Gaforrja

Shumë energji për shenjat e ujit. Shkojnë mirë raportet në punë e dashuri. Me shumë mundësi duke nisur nga e mërkura do të keni lajme të mira. Ka ardhur koha të guxoni edhe në dashuri. E diela e 25 Shkurtit do të jetë një ditë e mbushur me pasion dhe emocione të forta.

2. Demi

Suksesi nuk vihet në diskutim, nuk ka tensione, c’ka do të thotë që ndjeni nevojën të ndryshoni. Për momentin nuk ka ndryshime të mëdha. Tashmë do të reagoni më mirë, keni më shumë dëshirë të veproni e të doni. Marsi dhe Prilli janë muaj shumë të bukur për të gjithë ata që duan të martohen apo të bashkëjetojnë.

Nëse i keni thënë jo dikujt ndoshta do të rimendoheni dhe të rigjeni një dashuri të së shkuarës.

1. Akrepi

Një qiell shumë i mirë për të gjithë ata që kanë hapur një aktivitet. Pak probleme në çështjet ligjore ku duhet të tregoni se keni të drejtë. Ndonjëherë jeni shumë agresivë dhe kështu kaloni kufinjtë edhe pse keni të drejtë. Të shumta janë mundësitë që të ndiheni të vlerësuar edhe në dashuri.


Like it? Share with your friends!

4 shares
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format