Aktorja e famshme turke e dashuruar me Shqipërinë, zgjedh sërish bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet


Aktorja e famshme turke Farah Zeynep Abdullah është rikthyer sërish në Shqipëri për të kaluar pushimet. Farah zgjodhi Sarandën për të shijuar ditët e nxehta të verës.

 

30-vjeçarja publikoi foto në bregdeti shqiptar dhe në shenjë solidariteti për vendin tonë shoqëroi imazhet me emojin e flamurit kombëtar si edhe një emoji me duart që formojnë zemër. Kjo është hera e dytë që aktorja turke zgjedh Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushime. Po në të njëjtën periudhë, vitin e kaluar, ajo qëndroi në bregdetin e Vlorës dhe Sarandës. Nga postimet që aktorja bërë në atë kohë, zbuloi se e do Shqipërinë dhe se i ka pëlqyer shumë bregdeti shqiptar. Farah Zeynep Abdullah u bë e njohur për publikun shqiptar pas rolit të suksesshëm në serialin turk “Kurt dhe Sura”.

 

 


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format