Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve


Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë të njohur nga fusha të ndryshme e me origjinë shqiptare shkëlqejnë kudo.

E nëse dje kemi folur e parë në red carpet në Festivalin e Cannës vetëm vajza shqiptare, këtë here personazhi ynë është një djalosh shqiptar konkretisht Artis Kastrati i cili njihet për super respektin që ka nga të gjithë eventet dhe yjet e huaj e ai ka shkëlqyer mes tyre në këtë event. Artisi në këtë event prestigjioz ka qenë i ftuar nga Campari që sivjet ishte marka kryesore për Film Festival në Cannë.

Mësojmë gjithashtu se Artis Kastrati i cili me origjinë është nga Kosova por që jeton dhe vepron në Zvicër ka qëndruar në Hotel Martinez aty ku rrinë artistët më me zë të botës.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format