Behgjet Pacolli takohet me Albin Kurtin


Takimi konsultativ i partive politike që u mbajt sot përfundoi pa ndonjë rezultat konkret. PAN edhe njëherë bëri me dije se nuk do të marrë pjesë në seancën e nesërme. Ata dhanë një propozim që të mërkurën e javës së ardhshme të mbahet edhe një takim konsultativ, kurse të enjten ose të premten të mbahet vazhdimi i seancës konstituive. Ndërsa, para seancës së nesërme, dhe bojkotimin nga koalicioni PAN, Behgjet Pacolli, përmes faqes së tij në facebook, ka njoftuar se ka mbajte një takim me të nominuarin për kryeministër nga Vetëvendosje. Albin Kurti. “Para seancës të nesërme në takim me Albin Kurtin biseduam për bojkotimin e seancës konstitutive nga koalicioni PAN”, ka shkruar Pacolli, përcjellë “Bota sot”.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format