Çështjet ekonomike do të favorizohen’/ Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi


Duke pritur ndryshimin e madh
Sot jemi akoma nen ndikimin e fuqishem te Henes se Plote ne Akrep
E vecanta e kesaj dite eshte se nga qendrueshmeria e paradites do futemi ne nje trazeire dhe corrientim te pasdites
Asnje vendim nuk mund te merret deri neser pasi Hena do jete jashte kontrrollit duke mos ndihmuar asnje vendimarrje te sakte
Por deri ne mbremje do kemi mundesi te shohim rugen plote dhe rrugen ku duhet te futemi drejt nje ndryshimi qe se kemi te sigurt si perfundon
Ndikim me te forte do kete tek Demet Ujoret Akrepet dhe Luanet
Dashi
Do jeni ne nje dite ku ne thelb ndjeheni te sigurt por ne ide dhe jete sociale e qellime shume te corrientuar Mos merrni vendime te dukshme deri neser
Demi
Shume planete ne shenjen tuaj duket sikur clirohen gradualisht nga forcat e medha dhe ndikimet e njerzve qe u kane bere ligjin e perditshmerine
Binjaket
Edhe sot do perjetoni nje pengese ne clirimin tuaj ne lidhje ne punen dhe dhendetin Nga neser pengesat do jene me te vogla dhe hapet rruga e nje bashkepunimi
Gaforrja
Sot keni nje fat te krijuar nga Hena e plote por qe do vij duke u reduktuar sodomos ne jeten personale dhe bashkepunime Neser situata duket me jashte jush
Luani
Ceshtjet e rendesishme familjare apo te karrieres do mbajne sot vemendjen tuaj duke ju afruar me disa mundesi te mira por edhe duke ju larguar nga disa mundesi Ato qe sot ju largohen mos tentoni ti rregulloni
Virgjeresha
Duket se jeni ne nje plan te sigurt ne jeten tuaj si ne komunikkm ashtu edhe ne gjera konkrete ne dashuri Mos u corrientoni te beheni te pakujdesshem duke u marre me filozofi
Peshorja
Nje ceshtje ekonomike do vaxhdoj sot te marri drejtim pozitiv Por jo me shune se sot pasi neser ndryshojne situatat dhe nuk do keni mundesi te nerreni me me kete ceshtje
Akrepi
Hena e plote ne sgenjen tuaj do garantoj akoma edge sot nje mundesi zhvillimi ne planin personal apo nje takim shume te rendesishem me nje person te fuqishem qe do ju vlej shume
Shigjetari
Duket sikur psikologjikisht jeni te ngarkuar apo me shume romantik se sa duhet Nje ceshtje ekonomike do triumfoj dhe nga neser do behet ne e qarte .Kujdes nga nje person qe deshiron te mbizoteroj tek ju ne pune
Bricjapi
Dita e sotme eshte nen refleksin e nje drite qe ju do perpiqeni ta perdorni per te bere nje ndryshim te madh Sot do jeni me konkrete deri be momentin qe nje femer ju prish qetesine
Ujori
Do merrni nje dhurate e cila po pegatitet per ju Por deri sot jeni nen ndikimin e nje femre qe nuk ju le te cliroheni ne rrugen tuaj
Peshqit
Dita premton nje mbeshtetje qe lidhet me miqete dhe qellimet tuaja por qe mundesit sa vijne dhe refuktohen Neser kujdes nga nje ndryshim ne pune te papritur
Per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format