Çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit


Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit.

Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe një qëllim që doni ta arrini sa më shpejt që të mundeni.

Demi: Të qetë. ju i jepni makinës ngadalë dhe asgjë nuk mund t’ua prishë mendjen për të nxituar.

Binjakët: Nervozë. Kur i jepni makinës ju jeni gjithë kohës me nerva dhe ata që keni pranë tremben mos bëni ndonjë aksident.

Gaforrja: Të stresuar. Ju jeni vetë të kujdesshëm, por nuk keni besim tek të tjerët dhe jeni gjithë kohës të stresuar se mund t’iu ndodhë diçka.

Luani: Të relaksuar. Ju jeni shumë të çliruar kur i jepni makinës, mbani hapur dritaren dhe e mbani njërin krah të mbështetur tek dritarja. Vendosni muzikë dhe ju duket sikur rruga është e juaja.

Virgjëresha: Të qetë. Sa herë i jepni makinës ju ndiheni tërësisht të çliruar.

Peshorja: Të respektuar ndaj këmbësorëve. ju ndaloni gjithmonë kur shihni këmbësorë dhe i respektoni me korrektësi të gjitha shenjat e qarkullimit.

Akrepi: Të çmendur. Për ju nuk ka asnjë arsye t’i japësh makinës ngadalë. Shpejtësia është ajo që të bën të përjetosh ndjesi të forta.

Shigjetari: Të papërqendruarit. Ju i jepni makinës më shumë për të zbuluar vende dhe peizazhe të reja Bricjapi: Të nevojshëm. Makina është mbi të gjitha një mjet i nevojshëm për të shkuar diku dhe ju këtë gjë e shfrytëzoni më së miri.

Ujori: Të sikletosur. Për ju është e vështirë të menaxhoni një llaj makine nëpër hapësira të limituara sepse doni liri. Dhënia e makinës është edhe një lloj sfide për ju.

Peshqit: Të ngathët. Ju në të vërtetë nuk dini t’i jepni mirë makinës dhe shpesh i bllokoni edhe të tjerët me ecjen e ngadaltë dhe në anë të gabuara.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format