Dashi me shume fat, Demi ka 1 mundesi/ Astrologu Jorgo Pulla paralajmeron kete shenje horoskopi


Dashi-

Për ju të shenjës së dashit, duket se dita e sotme, një ditë e shënuar ka një ndikim shumë të mirë në fushën sentimentale pasi do të fokusoheni shumë në këtë pjesë. Nuk duhet të shqetësoheni për një punë të lënë përgjysëm para disa kohëve, duket se tani e zgjidhni, në ditën e sotme sidomos ka të bëjë dita e mërkurw dhe e premte në lidhje me cështjet ekonomiko-finanicare. Koha e përshtatshme për të marr lajme shumë të mira dhe për të zgjidhur çështje që nuk i keni zgjidhur.

Demi-

Keni mundësi për të zgjidhur një problem që keni pasur me punwdhënësin. Ditën e enjte dhe të shtunë shumë të mira për të zgjidhur gjëra që nuk i keni zgjidhur, prandaj mos i lini pas dore.Të premten dita më e mirë për shit-blerje, ju jep një mundësi shumë të mirë për të stabilizuar anën ekonomike.

Binjakët-

Duhet të bëni pak kujdes sot, në çështjet ligjore dhe një ndikim shumë të mirë në cështjet shpirtërore, keni një rikthim nga e kaluara, për të zgjidhur një problem. Në lidhje me cështjet ekonomiko-financiare e keni kohën tani për të zgjidhur problemet që keni pasur por gjtihashtu një lajm që mund ta merrni nga e mërkura dhe e enjtja janë ditë shumë të mira për ju. Koha ka treguar se ju në kohë të ndryshme i jepni zgjidhje problemve që keni.

Gaforrja- Mundësi dhe cështje kreditimi për biznesin, është koha tani t’i zgjidhni gjërat siç mendoni dhe logjikoni. Por duke pasur parasysh dhe komunikimin dhe marrjen e vendimeve të rëndësishme është momenti sot për t’i realizuar gjërat ku dëshironi ju. Edhe pse keni pasur një problem para një jave me pasuri të paluajtshme është koha t’i zgjidhni. Një mundësi shumë e mirë bashkëpunimi me një bricjap.

Luanët- Ditën e stome keni mundësi përsa i përket punës, mundësi të reja që të arrini qëllimet.në lidhje me cështjet që kanë të bëjnë me punën dhe karrieren është një moment mjaft pozitiv dhe vendimtar në nismat e reja, kujdes me shpenzimet e tepërta.

Virgjëresha- Është periudha ideale për stabilizmin ekonomik dhe financiar, keni dal në sipërfaqe por keni mundësi për të rritur të ardhurat, një punë e dytë mund t’ju dalë sot.

Peshorja- Nga sot deri ditën e enjte keni mundësi që të zgjidhni punët e lëna përgjysmë. Nw lidhje me cështjet ekonomiko-financiare dhe me disa takime dhe në lidhje me disa takime të anës shpirtërore por një lidhje e largët keni mundësi për t’i zgjidhur këto probleme. Vazhdimësia duket e mbarë.

Akrepi- Nëse keni çështje gjyqësore pezull ose doni të bisedoni me personat kyç që të kësaj çështje është mirë ta shtyni për një moment tjetër.Në lidhje me disa lëvizje që do të bëni, marrje me qera, është një moment tani mjaft pozitiv dhe kjo është e mundur që ta realizoni falë ndikimit planetar.

Shigjetari- Kujdes me çështjet ekonomiko-financiare përsa i përket kësaj jave, duhet të jeni të vëmendshëm, mos harxhoni më teper se çduhet sepse do të duhet për të bërë disa blerje të momentit sepse është koha tani për të parë se çfarë do të bëni në ditët në vazhdim.

Bricjapi- Do fokusoheni më tepër në fushën ekonomike, duhet pasur kujdes sepse vëzhgohen në çdo anë, në çdo moment. Por ka edhe një mundësi të mirë këtë periudhë, në fushën sentimantale të palidhurit keni pasur një problem në lidhjen tuaj por duket se nga sot deri të dielën janë ditë të mira për të stabilizuar anën tuaj shpirtëror.

Ujori-Kanë ndikim shumë të mirë, është një periduhë shumë e mirë përsa I përket anës ekonomiko-financiare. Vazhdimësia duket se është e mbarë dhe nismat e reja që ju do të keni tani. Në lidhje me çështjet shpirtërore duket se kjo javë është pozitive.

Peshqit- Lidhjet me virgjerëshë, binjakë është momenti më perfekt.Ka diçka shumë të madhe përsa I përket anës ekonomik-financiare sepse marrin përsipër një blerje me shumë benefite në biznesin e tyre dhe zgjidhje e një konflikti të vjetër. Duket kjo është java më ideale e muajit shkurt për to.


Like it? Share with your friends!