Dashuri dhe festë pêr të voglin e yllit Liza


Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë për familjen e saj të bukur. Po flasim për artisten Liza ku pak ditë më parë në foton që ajo postoi pamë shumë dashuri dhe festë në famijen e saj.

Ne zbuluam edhe arsyen i vogli i familjës djali i dytë Valentino sapo është pagëzuar. Ne ju sjellim dhe fotot ku duken një super familje Liza bashkëshorti i saj dhe dy djemtë Alessio dhe Valentino, ndërsa gjithashtu mësojmë se festa ka vazhduar edhe më pas në një kështjellë të bukur në Stockholm me emrin Tyresö Slott.

Shumë urime për princin e tyre të vogël dhe plot bekime dhe nga ne!.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format