Dashurojnë me gjithë ZEMËR – Këto janë 3 Femrat e horoskopit që dinë të japin shumë dashuri


Shenjat zodiakale që dashuria i sëmur janë Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit. Besojnë vërtet që ekziston një shpirt binjak për të g jithë dhe kur nisin një marrëdhënie japin gjithçka nga vetja. Nëse keni në krah një nga këto shenja të zodiakut, ndihuni me fat!

Gaforrja, shenja më e lidhur

Pa dyshim, Gaforrja është shenja më e mirë në dashuri. Është gjithmonë gati të ndihmojë dhe mbështesë partnerin. Është shume e lidhur me dashurinë dhe beson se për të gjithë herët apo vonë do të vijë njeriu i duhur. Është partner besnik, romantik dhe i dashur. Jeton dhe merr frymë për njeriun që do. Ka nevojë për mbrojtje dhe mbështetje në çdo moment te jetes.

Akrepi, shenja më intensive

Akrepi është shenja më besnike dhe romantike sidomos në intimitet. E dimë që ky është faktor shumë i rëndësishëm në një marrëdhënie dhe Akrepi gjithashtu e di mirë. Kjo shenjë zodiakale di të jetë shumë intensive. Nuk ekziston tradhtia me një akrep, nuk i duron gënjeshtrat. Me dyshimin e parë, largohet dhe nuk është e lehtë të rifitosh besimin tek ai. Kërkon reciprocitet në dashurie dhe hakmarria është arma e tij kur dikush do t’i bëjë keq. Ka një karakter mjaftueshëm të fortë.

Peshqit, shenja më emocionale

Kur Peshqit dashurohen, ia kushtojnë jetën e tyre krejtësisht një marrëdhënieje. Janë shumë romantikë dhe sigurohen që personi që duan do t’i bëjë gjithmonë të lumtur. Dinë të jenë një partner special dhe vështirë harrohen.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format