Do te keni 1 takim qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi


APO KALIPS KA RMIK

Talanti spiritual sot mund te nxjerre ne pah talentet ,ideale dhe ide

Por mund te na sjelle ne takim edhe me nje PERB INDESH DRAGUA

Por per cdo Perbindesh qe takojme Gjendet edhe Shen Georgio qe e luf ton

Sot do hapim nje rruge per horizonte te reja ne jeten tone

Mesime jete Karmike do na dalin perpara

Kjo ka te beje me Karmen tone dhe me misionin tone ne kete jete Ne Univers cdo gj ka cilesi magnetike Eshte e njohur qe edhe nje mendim terheq mendime te tjera te njejta

Cdo person ka forcen e vet te energjise magnetike te cilat percaktohen se si e perdor personi energjine e hartes se tij astrologjike pasi cdo planet ka momente qe jep energji dhe ka momente qe merr energji

Qellimi i Astrologjise eshte te luptoj nese nje planet vepron ne rendese te funksionimit te energjise se nje planeti tjeter

Sot duhet te kerkojme rrugen tone Ka rmike nga Ap okalipset qe do na dalin perpara

Dashi

Sot do takoni nje mik apo shok nga e kaluara qe ne disa raste keni pasur mosmarrveshje dhe do duhet ti zgjidhni Ose ky takim do ju kthej pas ne planet egzistuese

Demi

Nje njeri i afert i juaji i fisit apo familjes do kete sot perballje ne lidhje me ligjin apo karrieren dhe kjo do ndikoj direkt ne jeten tuaj personale apo planet per te ardhmen

Binjaket

Nje lemsh para jush ne ceshtjet ligjore dhe ceshtjet qe lidhen me kontaktet me jashte apo udhetimet Nje person i afert do kete probleme dhe do ju kerkoj

Gaforrja

Nje takim shume i veshtire do keni sot ne shenjen tuaj per ceshtje qe kane te bejne me ekonomine apo nje prapaskene qe ju kane bere kohet e fundit

Luani

Sot do pranoni me shume te sqaroheni me dike qe as e mendonit te punonit apo lidheshit se sa te merreni me njerzit qe kane qene te dashur me ju .Gjithsesi dikush ju pret rrugen sot dhe ju behet gonxhe qe duhet zgjidhur

Virgjeresha

Nje bllokim ne ceshtjet e punes do jete i merzitshem dhe ne disa raste i pakapercyeshem Ky bllokim vjen nga nje person i familjes apo qe keni bashkepunuar me perpara

Peshorja

Ju rikthehet nje person nga e kaluara ne jeten personale Do jete takim karmik Shikojeni te zbuloni dicka te rendesishme ne rremuj e siper Ne jeten artistike do kei nje perparim te duksshem Kujdes problemet me femijet apo lindjet

Akrepi

Nje kushtezim ne lidhje me jeten familjare vjen nga nje person qe ju detyrohet ekonomikisht ne planin ekonomik por qe ishte shume i afert me ju Shpresojme sot te merrni ate qe ju perket

Shigjetari

Do keni shume nderyrje dhe mesazhe kontradiktore ne planet tuaja ne diten e sotme Nje takim me nje person te afert do ndryshoj shume situaten Kujdes me debatet dhe aksidentet

Bricjapi

Me pengesa nga nje person qe lidhet me punen apo te njohurit tuaj do kaloj dita e sotme ne planin eroik dhe ekonomik Dikush deshiron tju provokoj per arsye personale

Ujori

Jeni ne nje nga ditete me me fat pasi Merkuri takohet me Diellin ne shenjen tuaj Ky takim mund te quhet i fatit pasi ju rikthen mundesite e humbura ne te kaluaren ne jeten personale

Peshqit

Nje praraskene e madhe dhe nje komplikacion me punen apo me shendetin do dali sot para jush Duhet te merreni shume me veten tuaj qe te kuptoni sa force shpirterore keni per ta shmangur te keqen


Like it? Share with your friends!