Do te merrni 1 surprize ne cift kete jave/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi


Dashi

Një çështje e rëndësishme juaja ligjore ose pune, person, një krisje apo një problem që ju shkakton mërzitje dhe dëshirën për të bërë ndryshime rrënjësore në punë dhe jetë personale.

Demi

Kjo javë do ju sjellë një ndihmesë aty ku nuk e prisnit dhe nese keni patur nje shqetesim personal apo te dikujt te afert do merrni mbrojtje dhe ndihme

Binjakët

Duhet të kuptoni që ka ardhur koha te beni bamirësi shpirtërore dhe monetare. Por kjo jo sa per te kaluar rradhen por duhet te zere vend.

Gaforrja

Mund të keni një partner me probleme në çift apo ndonjë bashkëpuntor që po kalon një periudhë të vëshirë. Do ju duhet të ruani qetësinë.

Luani

Në jetën e përditshme apo në punen tuaj do takoni një person që do donte t’ju ndryshonte në mënyren si i shikoni gjërat duke ju futur në një filozofi të re.

Virgjeresha

Mund të keni ndonjë vështiresi në jetën personale por duhet të vazhdoni të doni pasardhësit tuaj apo të adoptoni një linjë më dashamirëse me të tjerët.

Peshorja

Përpiquni të jepni tek të tjerët kënaqesinë dhe forcën e ndryshimeve duke dalë nga një moment hezitues dhe pritës në një moment me aktiv.

Akrepi

Do të keni të zhvilluar shqisën e parashikimit dhe të kujdesit ndaj personave që duket sikur kanë më shumë nevojë për ju se sa ju për ata. Megjithëse ata mund të jenë më të fortë në aparencë.

Shigjetari

Kërkoni ndihmë ekonomike në ato momente ku duket sikur vetëm paratë ju pengojnë të ndryshoni një gjë shumë të rëndësishme në jetën tuaj.

Bricjapi

Mund të merrni një lajm shumë të mirë apo të bëni një takim shumë të mirë por nuk përjashtohet të merrni një lajm që nuk do ju pelqejë fare.

Ujori

Do keni psikologjinë e zgjidhjes se një problemi apo të zbulimit deri në fund të një shkaku që e bën më të dukshëm. Kujdes me lodhjen psikologjike dhe rënien në kurthe të imagjinates dhe njerëzve misteriozë.

Peshqit

Nëse do të përdorni aftësinë tuaj ndjesore dhe parashikuese mund të shmangni një takim të gabuar me një person të gabuar apo një vendim shumë të gabuar.


Like it? Share with your friends!