Dua Lipa e para edhe në Amerikë (Foto/Video)


 

Kënga e fundit e Dua Lipës do të jetë e paharruar në karrierën e saj. Kjo ngase kënga po arrin suksese të njëpasnjëshme dhe po i sjell këngëtares lajme të mira nga çdo vend i botës.  Pasi që dha lajmin se kënga ‘New Rules’ ka kaluar shifrën prej 101 milionë klikimesh, Dua arriti edhe një tjetër sukses. Kënga e saj ka dalur e para në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në platformën ‘Spotify’, gjë që jo secili artist mund ta arrijë.


Like it? Share with your friends!