Durrës – Ankohen banorët, mungesa e infrastrukturës u mohon të mirat e bregdetit


Stina e reshjeve është fare pranë tashmë dhe banorët e një zone, në Plazhin e Durrësit, kujtojnë problemet me të cilat ata përballen çdo vit për shkak të gjendjes në të cilën është rruga përgjatë shtëpive të tyre. Vite më parë, zona e tyre preferohej nga pushuesit, të cilët akomodoheshin aty për shkak të qetësisë që kishin, ndërsa tani një gjë e tillë nuk ndodh më. Nga ana tjetër, në rast reshjes, gjithçka atje mbushet me ujë, duke e bërë situatën edhe më të vështirë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format