Durrës – Shkozet, rrezikshmëria në rrugë, banorët ankohen për gjendjen


Në kushtet aktuale, rrezikshmëria e qarkullimit në rrugë është e lartë, veçanërisht në ato vende ku akset rrugore kalojnë në zona të banuara. Në qytetin e Durrësit, Shkozeti është një ndër ato zona, ku fluksi i qarkullimit në rrugën e unazës është i madh, ndërkohë që banorët çdo ditë e më tepër ndjehen të pafuqishëm ndaj rreziqeve. Shpesh, rruga u kalon në derë të shtëpisë, dhe ata nuk kanë se ku tjetër të kalojnë, përveç se të përballen me automjetet e shumtë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format