Durrës – Vjen për lexuesit vëllimi i tretë i librit “Vlerat e qytetit tim”


“Vlerat e qytetit tim” është një libër, i cili përmbledh figurat më të njohura që ndër shekuj kanë kontribuar për qytetin e Durrësit. Autori Bashkim Kadiu, me shumë përkushtim dhe punë të palodhur, ka ditur të mbledhë dhe të bëjë bashkë njerëzit më të shquar të qytetit. Tani ai vjen për lexuesit, të cilët duan të njohin këtë dimension të ri të historisë së Durrësit, dimensionin e njerëzve që bënë qytetin, me vëllimin e tretë të këtij libri, vëllim ky që prek periudhat e movonshme të zhvillimit të qytetit.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format