‘E ka zemrën gur, po u ftoh nuk kthehet kurrë pas’, Meri zbulon karakteristikat e kësaj shenje


Astrologia e njohur Meri Shehu e cila ka parashikuar fatin për çiftet dhe konkurrentët e programit bazuar në shenjat e tyre të horoskopit.

Marrëdhënia e çiftit Daniela-Vilian, ose ndryshe Dashi-Binjakët ka qenë në fokus të diskutimeve.

Astrologia ka thënë se një Dash nuk kthehet kurrë mbrapa nëse ftohet dhe zemra e tyre është si një gur.

Daniela: Njerëzit edhe na duan edhe na urrejnë, marrin anën tonë të mirë. Kur shohin pjesën e keqe largohen, ikin, po vijnë prapë se nuk rrinë dot pa ne.

Meri Shehu: Meqë erdha s’po lë gjë pa thënë. Keni zemrën gur. Është një shenjë që ka shumë zjarr, po kur ftohet Dashi nuk kthehet kurrë mbrapa. Urrejtja vjen në këtë moment se bëheni shumë të këqinj. Po nuk e besoj të lëri ai binjaku aq i zgjuar.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format