E kush s’do donte fatin e tyre! Njihuni me dy shenjat e horoskopit që kanë lindur me këmishë


Sa herë ju ka qëlluar që jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë?

Sepse një shprehje e urtë thotë që kush ka fat në lojë, nuk ka fat në dashuri, por në rastin e dy shenjave të mëposhtme fati është faktori vendimtar që është gjithmonë në anën e tyre, sidomos kur bëhet fjalë për çështjet sentimentale.

Dashi:

Personat e shenjës se Dashit njihen për karakterin e tyre luftarak dhe për vullnetin e paepur që mesa duket është një armë e forte, e mbështetur edhe nga yjet. Eh! Dashi e kërkon fatin me të gjithë mënyrat e mundshme dhe kjo këmbngulje shpeshherë shpërblehet pasi ata marrin gjithmonë atë që dëshirojnë.

Demi:

E në pamje të parë Demi është një shenjë e ndjeshme dhe e brishtë, por pas tij fshihet një ndër shenjat më të forta të zodiakut. Demi është i gatshëm të bëjë çdo gjë për njerëzit, ndonëse nuk ka shumë për të bërë pasi yjet janë treguar zemërgjerë me të duke e bekuar me shumë fat, transmeton femrat.net. Kur partneri ka nevoje për ta, ata bëjnë gjithçka që t’i mbështesin. Për këtë arsye duhet ta ndieni veten me fat nëse keni në krah një Dem.


Like it? Share with your friends!