E rëndë në Krujë, 60 vjeçari i jep fund jetës.


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Krujë, ku një 64-vjeçar i ka dhënë fund jetës.  Policia ende nuk bën të ditura motivet e kësaj ngjarje, për të cilën po punojnë ekspertët.  Policia e Durrësit, bëri me dije se 64 vjeçari, i dha fund jetës, duke u vetëvarur.

Njoftimi i plotë:

 

Krujë/Informacion paraprak

 

Më datë 22.06.2020, rreth orës 07:45, në Krujë, është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.K., 64 vjeç.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 


Like it? Share with your friends!