Eklipsi i henes jep mundesi qe duhet ti shfrytezoni/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi


PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 4 DHE 5 KORRIK 2020.

UDHETIM NE ENDERR DHE NE FRYMEZIM

E Shtune dhe e Djele dhe Dielli behet gati te formoj eklipsin e trete dhe te pestin ne rradhe per kete periudhe

Ne te njejten kohe pergatitet ne nje udhetim endrre dhe frymezimi pasi takohet me asteroidin Ceres 1

Dielli ne Gaforre dhe Dhimitra ne Peshk na lene nje shije te embel ne jeten sinestimatike

Nje lidhje Romantike do na beje te shijojme magjine e dashurise

Do na gjalleroj kontakti me cilesine Uje Prandaj nje shetitje ne breg te detit do jete e mire

Neser do kemi shansin e Henes se Plote ne Bricjap dhe Sot behemi gati per madheshtine e ketij Eklipsi

Dashi

Kjo fundjave do jete nje publicitet i mire per punen dhe karrieren tuaj Ndoshta do bini ne sy dhe do beni per vete persona te rendesishem

Demi

Nje ceshtje e rendesishme qe lidhet me udhetimet dhe te ardhmen tuaj do kete perparesi kete fundjave NJe plotesim deshire per nje dokumentacion apo takim me dike qe jeton large jush

Binjaket

Kjo fundjave do jete interesante ne lidhje me nje takim shume imtim dhe romantik Por mund te keni edhe nje mundesi te rigjeneroni veten tuaj

Gaforrja

Nje person shume i vecante ju therret dhe ju bene te jeni te varur nga ndikimi i tij Ne kete situate do ishte mire te kalonit qete pa shume kundershtime

Luani

Do mbyllet nje cikel i rendesishem ne lidhje me punen dhe shendetin tuaj Po ashtu nje marredhenie romantike qe lidhet me punen do plotesohet

Virgjeresha

Do jeni totalisht ne fillimet e nje ndjesie te madhe romantike dhe ne nevojen per te flertuar apo plotesuar veten erotikisht
Nje takim i kendshem ju pret

Peshorja

Do kerkoni pak qetesi dhe harmoni ne shtepine tuaj apo nje deshire per te blere nje shtepi te re apo per te bashkejetuar me nje person qe e njihni

Akrepi

Ju pret nje ljm shume i mire dhe nje ide shume e bollshme ne lidhje me planet tuaja Mbeshtetja ne ceshtje ekonomie apo informacion nuk do mungoj Nje takim me nje person te rendesishem po ashtu do jete i mire

Shigjetari

Nje situate qe lidhet me ekonomine do sqarohet dhe ju do ta shihni veten ne nje nivel ku perball psikologjise dhe mendimit tuaj apo deshirave nuk do keni varesi ekonomike

Bricjapi

Ne jeten tuaj personale do ndodhi nje shkelqim apo nje plotesim i bukur i personalitetit dhe deshirave tuaja Do arrini nje sukses personal

Ujori

Me shume deshira dhe pasion do ti kushtoni me shume vemendje anes
shpirterore te padukshme te gjerave sesa atyre te dukshme Pra ne heshtje do beni pune te medha kete fundjave

Peshqit

Jeni ne nje nga momentet me te bukura dhe romantike ku ne cdo aspekt do shikoni njerez qe ju afrohen dhe duan tju japin energji pozitive dhe romance


Like it? Share with your friends!