Emojit që përshkruajnë më mirë karakterin e 12 shenjave të horoskopit

Fjalët po zëvendësohen nga “emojit” e këto ikona duket se po arrijnë të shprehin shumë mirë atë çka njerëzit mendojnë dhe duan të thonë ! Kush ka një telefon të zgjuar sheh se sa shpesh “updateohet” tastiera e ikonave dhe sa shumë mundësi zgjedhjeje ka mes 2666 emojive. Të gjithë kemi ikonat e preferuara që i përdorim mësë shumti, por e dini që vetëm njera prej tyre ju përshkraun mësë miri sipas shenjës së horoskopit ?
Ujori – Rebel
e vetmja gjë që ju mungon është rregulli ! Thyeni çdo të tillë dhe ju pëlqen të jetoni në “kaos”rebel hand emoji

Peshqit- Ylber
Kjo shenjë krijon në kokën e vet atë botën utopike dhe përpiqey ta bëjë realitet ! Nuk keni pritshmëri realiste, por sërisht besoni në intuitën tuaj.

rainbow emoji

Dashi- një kometë
Çdokush që ju ka pranë, e di mjaft mirë që ju jeni një meteor ! Vini për të shkëlqyer rrugën e tyre të jetës.

 

comet emoji
Demi: Spiranca
Qëndrueshmëria: tipari më i i mbivlerësuar sipas jush! Ju jeni gjithë kohën në lëvizje dhe e hidhni spirancën aty ku ju del mundësia.

anchor emoji

Binjakët: Flutura

 

butterfly emoji:

key emoji

Ju keni çelësin për të hapur çdo portë ! Jeni të këndshëm, empatikë dhe dini si të depërtoni në jetën e të tjerëve duke dhënë më të mirën tuaj

Luani: Kurora- Mbreti i Zodiakut dhe i Emojive

crown emoji

Virgjëresha: Vizorja

ruler emoji
Jeni një person që nuk doni t’ju lëvizë milimetri ! Jeta sipas jush është matematikë

Peshorja: Shampanja

champagne emoji
Njerëzit që u gëzohen më shumë gjërave të vogla të jetës.

Akrepi-Zemra e zezë

black heart emoji1
Jeni misteriozë dhe mbartni një anë të fshehtë që jo shumë njerëz jua njohin

Shigjetari- Gjethet që bien

fluttering leaf emoji
Jeni një shpirt i lirë, pa rrënjë ! Shkoni ku t’ju dërgojë era

Bricjapi- librat

books emoji

Author: admin