Emojit që përshkruajnë më mirë karakterin e 12 shenjave të horoskopit


Fjalët po zëvendësohen nga “emojit” e këto ikona duket se po arrijnë të shprehin shumë mirë atë çka njerëzit mendojnë dhe duan të thonë ! Kush ka një telefon të zgjuar sheh se sa shpesh “updateohet” tastiera e ikonave dhe sa shumë mundësi zgjedhjeje ka mes 2666 emojive. Të gjithë kemi ikonat e preferuara që i përdorim mësë shumti, por e dini që vetëm njera prej tyre ju përshkraun mësë miri sipas shenjës së horoskopit ?
Ujori – Rebel
e vetmja gjë që ju mungon është rregulli ! Thyeni çdo të tillë dhe ju pëlqen të jetoni në “kaos”rebel hand emoji

Peshqit- Ylber
Kjo shenjë krijon në kokën e vet atë botën utopike dhe përpiqey ta bëjë realitet ! Nuk keni pritshmëri realiste, por sërisht besoni në intuitën tuaj.

rainbow emoji

Dashi- një kometë
Çdokush që ju ka pranë, e di mjaft mirë që ju jeni një meteor ! Vini për të shkëlqyer rrugën e tyre të jetës.

 

comet emoji
Demi: Spiranca
Qëndrueshmëria: tipari më i i mbivlerësuar sipas jush! Ju jeni gjithë kohën në lëvizje dhe e hidhni spirancën aty ku ju del mundësia.

anchor emoji

Binjakët: Flutura

 

butterfly emoji:

key emoji

Ju keni çelësin për të hapur çdo portë ! Jeni të këndshëm, empatikë dhe dini si të depërtoni në jetën e të tjerëve duke dhënë më të mirën tuaj

Luani: Kurora- Mbreti i Zodiakut dhe i Emojive

crown emoji

Virgjëresha: Vizorja

ruler emoji
Jeni një person që nuk doni t’ju lëvizë milimetri ! Jeta sipas jush është matematikë

Peshorja: Shampanja

champagne emoji
Njerëzit që u gëzohen më shumë gjërave të vogla të jetës.

Akrepi-Zemra e zezë

black heart emoji1
Jeni misteriozë dhe mbartni një anë të fshehtë që jo shumë njerëz jua njohin

Shigjetari- Gjethet që bien

fluttering leaf emoji
Jeni një shpirt i lirë, pa rrënjë ! Shkoni ku t’ju dërgojë era

Bricjapi- librat

books emoji


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format