Ëndrrat e romanticiteti pushtojnë të gjitha shenjat; ja ç’parashikohet këtë javë për to


Do provokohen ndjenja të medha të oktaves më të larte të Afërdites.
Do jetë forca nëpërmjet zerit dhe ngjyrave të muzikes dhe ikonave.
Do jetë një moment unik për të pastruar shpirtin dhe për të gjetur qetësi. Do kuptojmë se si shprehet një periudhe ku duhet te ndjejme jo të shohim.

Dashi do provojë të ëndërrojë, sidomos në çështjet ekonomike por edhe në ndojë takim personal apo monet shpirtëror të fuqishëm.

Demi do fillojë të shtrohet në diskutime dhe në arrtijen e qëllimeve si në punë, si ne martese apo njohje ne jetën personale.

Binjakët mund të ëndërrojnë një jetë më të mirë duke pasur në krahë partnere shumë të rëndësishme apo një e papritur shumë e këndshme por që duhet të mos jetë një ëndërr e shkuar kot.

Gaforrja mund të kuptojë ndjenjat e veta me të thella dhe te behet romantike mjafton të mos jetë shumë vonë për të kapur ëndrrën.

Luani do konceptojë idenë e familjes dhe të pasurise si mundësi për të punuar dhe për të dal nga gjerat e sigurta. Aventura dhe romantizmi mund ta bejnë të investojë në art.

Virgjeresha mund të merret me binznes qe ka të bej me turizmin si dhe të përpiqet të njohë njerez që kane fantazi.

Peshorja i kapërcen kujfijtë e pritshmërise se saj duke bërë investime dhe duke materializuar konkretisht projektet dhe idetë.

Akrepi do jetë në një periudhe shumë romantike dhe ka mundësi të fuqizojë pozitat e veta në mënyrën më spektakolare të mundshme.

Shigjetari do ketë takime romantike në shtepi por edhe plane te fshehta te cilat do t’i zbatoj ne saj te aftesve talentit dhe fatit te vet

Bricjapi mund të takoj njerzit e duhur sot dhe duhet te flas për mundësitë dhe planet e veta pasi është koha kur çdo mundësi mund të bëhet realitet.

Ujori do tentojë të fitojë shumë para por edhe respect, gjithmonë duke u vleresuar per mendjen, aftësitë dhe manaxhimin e situatave.

Peshqit do notojnë ne ujra shume romantike se bashku me Akrepet nese keta i kane partnere dhe bashkepuntor.


Like it? Share with your friends!