“Është e papranueshme”, Policia ‘kap mat’ Lamborghinin me 236 km/h në By Pass-in e Fierit: Mos fluturoni


Policia e Fierit ka vijuar kontrollet me radar në rrugë të ndryshme dhe sot ka kapur një makina që ecte me 236 km/h. Në një njoftim për mediat, blutë e Fierit bëjnë me dije se kanë  ndaluar drejtuesin e mjetit luksoz, i cili po ecte me shpejtësi të papranushme në kulmin e trafikut.  Më tej shtohet se prej mëngjesit të sotëm deri tani janë tërhequr 21 leje drejtimi nga Njësia Operacionale e Policisë Rrugore, në rrugën nacionale Tiranë–Vlorë gjatë kontrolleve.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format