“Është vetëm e imja” Bieta sapo na trgoi se kush është konkurrent më i fortë i Albanit


Bieta Sulo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram disa momente mjaft të këndshme me familjen!

E ndodhur pranë djalit të saj Kroi dhe bashkëshortit Alban Dudushi, moderatorja ka dashur të tregojë sesi duken darkat e tyre, kur pas një dite të lodhshme në punë mblidhen të gjithë bashkë. Megjithatë qëllimi i fotove është më i këndshëm se kaq, pasi po të shohësh Kroin në foto duket sikur ai përqafon Bietën, për t’i thënë të atit që mami është e tij.  “Po t’i shohësh të gjitha fotot, e kupton edhe diçiturën e këtij postimi. Mama është e imja, apo jo?”, ka shkruar Bieta krah fotove. Vogëlushi është shumë i lidhur me të ëmën dhe Bieta ka treguar shpesh herë që e ka të vështirë të shkëputet prej tij për shkak të punës. Kroi mbushi 3 vjeç në maj dhe moderatorja ka treguar se së shpejti mund ta bëjë edhe me një motër të vogël! Epo deri atëherë, ledhatimet janë vetëm për Kroin!

 


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format