Femra më ambicioze dhe karrieriste e Zodiakut!


Thonë që dashuria kalon nga stomaku, por fatkeqësisht busulla e zemrës e humb shpeshherë sensin e orientin dhe askush nuk do të ndriçonte më mirë rrugën tuaj sesa yjet, sidomos nëse tundimi i radhës është një femër e shenjës së Bricjapit.

Por para se të arrini në zemrën e saj, keni disa punë për të bërë pasi ajo ka një personalitet të fortë që shpeshherë i tremb meshkujt, por jo vetëm.

Bricjapi ka një ambicie profesionale dhe vetëbesim që të kombinuar me karakteristikën e mësipërme mund të ju stepë në hapat që do të hidhni drejt saj. Nëse doni të joshni një femër të lindur nën shenjën e Bricjapit, së pari duhet të jeni TË VËRTETË, femrës Bricjap i nuk pëlqejnë gënjeshtrat, hiperbolizimet apo njerëzit ëndërrimtarë që nuk janë me këmbë në tokë, sikundër ajo.

Një femër Bricjap do që të ndihet rehat me partnerin e saj, kështu që jepini kohën e mjaftueshme për të vendosur nëse është e gatshme për të filluar këtë marrëdhënie. Është e kujdesshme në hapat që hedh dhe rrallëherë ndodh të bëjë zgjedhjet e gabuara.

Pëlqen meshkujt inteligjentë, prandaj sigurohuni që të keni diçka interesante për t’i thënë sa herë që jeni bashkë dhe jo thjesht të mësoni përmendësh gjërat që lexoni në Google. Femra Bricjap është e drejtpërdrejtë, e sinqertë, këmbëngulëse dhe urrej teknikat manipuluese.

Për të liria është e shtrenjtë, kështu që duhet ta respektoni atë dhe të mos i vendosni limite. Natyra e saj besnike, e dashur dhe e vërtetë e bën atë vërtetë të pazëvendësueshme, kështu që nëse ia fitoni zemrën mos e lini kurrë më të shkojë.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format