Gjyqi “Shullazi”: Shtyhet seanca se mungon gjyqtari


Shtyhet seanca gjyqësore për Emilano Shullazin.

Shkak për shtyrjen është bërë mungesa e njërit prej anëtarëve të trupit gjykues.

Ndërkohë edhe javën e kaluar seanca shty sepse pungonin dy Prokurorë të çështjes Elisabeta Imeraj dhe Enid Nakuci që i kishin paraqitur një shkresë gjykatës ku e kishin justifikuar mungesën për arsye objektive.

Seanca e radhës do të zhvillohet javën e ardhshme kur pritet të pyeten 4 dëshmitarë të akuzës.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format