Hëna e zezë’/ Meri paralajmëron këto shenja të horoskopit: Dikush po bën plan prapa krahëve tuaj!


Hena e Zeze ne Luan lidhet harmonikisht me Henen ne Binjak. Kjo do te thote qe pasione dhe mendime te fshehta qe kane te bejne me instikte te erta qe do zhvillohen e do marrin me shume hapesire. Ndikimi femeror do jete fatal ne disa raste.

Dashi

Keni disa kohe qe s’po gjeni shtegun ku duhet te veproni ne lidhje me pasionet tuaja. Do gjeni viktimen tuaj shpirterore.

Demi

Nje ndikim i fuqishem ne cift bene qe te ndjeheni si ne paralize gjumi ne pamundesi per te reaguar sipas deshirave apo vullnetit tuaj.

Binjaket

Hena ne shenjen tuaj ju con drejt nje instikti i cili ju takon me njerez qe kane te njejtat ndjenja me ju. Takim me njerez me synime te errta.

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike do ju sundoj kaq forte sa nuk do hezitoni te perfshini dhe persona te afert.

Luani

Mission: Impossible 7.
Nje pasion i madh per zoterim ne dashuri ju fut ne nje rruge jo te natyrshme per ta zgjidhur. Dikush mbrapa kraheve tuaj planifikon t’ju nervozoje.

Virgjeresha

Nje plan i fshehte do ju drejtoj ne nje fuqizim te pozitave tuaja ne karriere apo ne nje ndryshim pune. Por kjo do kete nje cmim te larte shpirteror.

Peshorja

Nje takim fatal sot per ju ne dashuri ku do humbni kontrrollin llogjik te vetes tuaj.

Akrepi

Keni mundesine sot te komunikoni sipas gjuhes se duhur me nje person qe duket sikur ka eresuar burrinet tuaja te energjise. Nje takim joshes do ju ndryshoj jeten.

Shigjetari

Ju diten e sotme do beni nje kompromis fitimprures ne ekonomi por shume ne menyre jo te qarte duke perdorur joshjen.

Bricjapi

Ambicja per fitime ekonomike apo zoterim do zgjoj instikte shume te erta dhe kjo do perfshi si energji dobesimin e energjise se disa famijlareve apo bashkepuntoreve ne pune.

Ujori

Pushtet apo doninance ne largesi do bej qe ju t’i mbani te lidhur freret e ushtareve tuaj erotik e ekonomik.

Peshqit

Natyra juaj e dyfishte nuk e pranon sot dot faktin qe ne punen tuaj po sundon nje femer me joshese se ju ne menyren si i bene njerezit ta besojne.


Like it? Share with your friends!