Horoskopi ditor , 14 qershor 2020 nga Astrrologu italian Paolo Fox


Ky është horoskopi për ditën e dielë 14 qershor 2020 . Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
Dashi: Është një moment jo i mirë, nuk do të thotë që do të ketë një bllokim por me shumë mundësi ka të bëjë vetëm me një pushim. Shfrytëzoje këtë moment për të reflektuar mirë mbi hapat e tua të ardhshëm.

Demi: Ditë në të cilën lodhja do të ndihet. Zakonisht je ai që arrin t’u japë energji edhe të tjerëve por për një herë mund edhe të kërkosh ndihmë, mos u shqetëso, është një gjë më se normale.

Binjakët: Pasioni është një forcë që të shtyn të japësh më të mirë tënde. Në këtë periudhë po kërkon të futesh në lojë dhe po e bën me gjithë përpjekjen e mundshme.

Gaforrja: Do të jetë një ditë e bukur. Mund të ndjesh pak lodhje por do të gjesh ndjenja kënaqësie në dashuri.

Luani: Pranvera nuk ka filluar në mënyrë të mrekullueshme për ty. Historitë e lindura së fundmi po përjetojnë një periudhë konfliktuale. Situatë që mund t’i ndodhë edhe atyre që kanë kohë që janë bashkë.

Virgjëresha: Këtë ditë është më mirë të jesh i kujdesshëm në dashuri sepse është e mundur që të lindë ndonjë pakënaqësi.

Peshorja: Ditë interesante. Më në fund periudha e vështirë është lënë pas dhe mund të shohësh me besim drejt së ardhmes.

Akrepi: Ditë shqetësuese për shkak të shumë gjërave për t’u bërë. Por, ti mos e humb durimin, vetëm kështu do të arrish të kesh rezultatet që dëshiron.

Shigjetari: Ditë pushimi, ndonjëherë të qetësosh ndërgjegjen dhe të thuash atë që mendon është një liri për ty dhe për ata që të rrethojnë. Sigurisht përdor tone përgjegjëse për situaten për të mos irrituar më tej.

Bricjapi: Disa kanë qenë keq, të tjerë kanë patur shushatje të mëdha. Për fat të mirë situata duhet të përmirësohet dhe të lërë pas problemet.

Ujori: Ditë që lë vërtet për të dëshiruar. Shumë mund të gjenden në një situatë vështirësie me partnerin. E rëndësishme është të mundohesh të mos humbësh sensin e mirë.

Peshqit: Në këtë periudhë nuk i duron personat që duan të të thonë se çfarë duhet të bësh. Ndjen nevojen të ndihesh i lirë të zgjedhësh e të bësh atë që dëshiron.


Like it? Share with your friends!