Horoskopi ditor , 15 qershor 2020 nga Astrrologu italian Paolo Fox


Ky është horoskopi për ditën e hënë 15 qershor 2020 . Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi: Parashikon një ditë të madhe rinovimi të hënën 15 qershor, veçanërisht falë Hënës në shenjë. Do të jetë një ditë e mbushur me lajme, me siguri një mundësi e re për punë do të manifestohet brenda 24 orëve të ardhshme. Epo edhe dashuri.

Demi: Për Demin fillimi i kësaj jave do të jetë shumë i veçantë, këshillat janë të mendoni me kujdes përpara se të merrni vendime të rëndësishme . Nëse po mendoni të blini një pronë, përpara se të vazhdoni, këshilloni veten me të dashurit tuaj.

Binjakët: Nëse jeni beqarë, në orët e ardhshme një lajm i mirë mund të vijë. Nëse keni kohë, kushtojini një mesazh atij personi që dëshironi të shihni përsëri pas një kohe të gjatë.

Tërheqja fizike në çift do të rritet ndjeshëm brenda orëve të ardhshme.

Gaforrja: Parashikohe lajme të mëdha në vendin e punës. Ndoshta po vjen një promovim? Përpjekjet tuaja gjatë muajve të fundit mund të paguajnë shumë shpejt, të jenë të gatshëm t’i përgjigjen një thirrje të rëndësishme biznesi.

Luani: Yjet e favorshëm ju ndihmojnë në dashuri, e cila do të jetë themelore këto ditë. Mundohuni të bëni gjëra në mëngjes. Në punë, përpiquni të mos i bëni problemet ekzistuese më keq me diskutimet e reja.

Virgjëresha: Ditë e rëndësishme për ndjenjat dhe marrëdhëniet me të tjerët. Sot ju doni të dilni dhe të përfshiheni. Në vendin e punës duhet të bëni një përpjekje shtesë.

Peshorja: Hëna e kundërt e ndërlikon situatën në dashuri. Dashuritë e reja mund të jenë të vështira për t’u vazhduar, vëmendja është e nevojshme dhe disa aspekte duhet të sqarohen. Puna mund t’ju ​​ketë shkaktuar disa probleme.

Akrepi: ËShtë koha që beqarët të bëjnë miq dhe të njohur të rinj, së shpejti ata mund të shndërrohen në diçka më shumë. Në punë, përpjekjet tuaja mund të paguajnë, një rikonfirmim është në rrugën e duhur.

Shigjetari: Hëna e favorshme ju ndihmon, nëse bëni pak përpjekje për të, të kapërceni problemet në dashuri dhe të merrni vendime. Një përgjigje ndaj një padi mund të vijë së shpejti.

Bricjapi: Në dashuri duhet të vazhdoni me kujdes. Jeni mjaft të lodhur dhe të shqetësuar. Në punë duhet shumë durim, Jupiteri ju ndihmon të zgjidhni problemet dhe të mbani qetësinë.

Ujori: Me personin e duhur ju doni të bëni plane. Gjërat në punë po shkojnë mirë, por do të ishte më mirë të mos merrni rreziqe të panevojshme. Ju duhet të merrni vendime.

Peshqit: Në dashuri, është koha për të zgjidhur problemet që lidhen me të kaluarën. Jini të durueshëm, mos u frikësoni. Në punë duhet të jeni të durueshëm, për momentin nuk ka asnjë lajm dhe duhet të keni kujdes që të mos dehur.


Like it? Share with your friends!