Horoskopi ditor nga astrologu italian Paolo Fox , e premte 29 maj 2020


Ky është horoskopi për ditën e premte 29 maj 2020 . Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.
Dashi

Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duhet ti zgjidhni sa më parë. Edhe projektet në çift do të ecin mirë. Në punë, ka diçka që nuk ecën.

Demi

Ju pret një ditë rikuperimi, pas një mëngjesi të nisur me lodhje. Mund t’iu duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen dhe punën. Takimet që do të bëhen në këtë periudhë, do të jenë të rëndësishme për të ardhmen.

Binjakët

Ndjenjat do të jenë në qendër të vëmendjes, por mund të ketë probleme. Bëni mirë që të mos përfshiheni në polemika të kota, deri në fund të javës. Në punë, mund të përballeni me vështirësi.

Gaforrja

Në sferën sentimentale mund të ketë risi dhe rikthim pasioni. Marrëdhëniet që kanë përjetuar krizë, do të vijojnë që të shfaqin probleme, ku mund të vendosni që ti mbyllni. Në punë, përqendrohuni në gjërat që kanë vërtetë rëndësi.

Luani

Gjatë kësaj dite do të keni mundësi që të zgjidhni problemet që kanë të bëjnë me zemrën ose familjen. Në punë do të keni dëshirë për zhvillime të reja ose ndryshime.

Virgjëresha

Hëna do të ketë ndikim interesant në shenjën tuaj. Gjatë muajve të fundit jeni përballur me shumë ndryshime dhe jeni liruar nga situata të kota. Në punë duhet të rinisni dhe, mund t’iu duhet të bëni një zgjedhje me rëndësi.

Peshorja

Ky është një moment shumë i mirë sa i takon projekteve me njeriun e zemrës. Në punë, mund të rinisni një diskutim apo projekt që e keni ndërprerë. Mundësitë janë optimale.

Akrepi

Mëngjesi do të jetë nën ritmin e duhur për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, ndërsa pasditja do të vijë duke u përmirësuar. Mund të ketë zhvillime të rëndësishme. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi do të ndiheni shumë nervoz.

Shigjetari

Gjatë kësaj të premteje do të ndiheni shumë mirë. Në këtë moment nuk do të jeni në kërkim të historive të komplikuara, por do të preferoni aventurat. Ndërsa në punë mund të keni probleme dhe ndryshime të padëshiruara.

Bricjapi

Disa zgjedhje të bëra në këtë moment, do të kenë efekt afatgjatë. Jeni në kërkim të stabilitetit, shkruan noa.al. Ky është moment shumë interesant, sa i takon ideve të reja.

Ujori

Mëngjesi do të nisë nën ritmin e duhur, por me kalimin e orëve situata do të përmirësohet. Mos mendoni për të kaluarën dhe punën, pasi ky është momenti për tu përqendruar në të tashmen dhe të ardhmen.

Peshqit

Do të përballeni me probleme në jetën sentimentale. Gjërat që duhet të bëni dhe zgjidhni, janë të shumta. Në punë duhet kujdes! Mos bëni zgjedhje impulsive, por reflektoni mirë.


Like it? Share with your friends!