“Je i vetmi njeri që kam adhuruar”- Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera e spitalit duke të thënë se të dua


Moderatorja Rudina Dembacaj sot feston ditëlindjen. Por kjo nuk është një ditë e gëzuar për të. Moderatorja ka treguar se ditëlindjen e saj do e kalojë tek dera e spitalit, ku ndodhet i shtuar edhe babai i saj duke i thënë se e do shumë. Ajo u shpreh se i ati është i vetmi njeri që ka adhuruar gjithmonë. “Ditëlindja ime sot, do jetë tek dera e spitalit, duke të të thënë “Të dua Ba”! Je i vetmi njeri që kam adhuruar gjithmonë! Të dua shumë!❤️”– shkroi Rudina, e cila e shoqëroi postimin me disa foto përkrah babait të saj. Në fund të muajit maj, moderatorja njoftoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të problemeve shëndetësore. Ajo publikoi një foto teksa mban dorën e babait të saj si dhe falënderime për bluzat e bardha që po kujdesen për të.

rudina dembacaj mark frroku

 

 

“Në përgjithësi nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për t’i fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin. Por ja vlen ta bësh publike kur ke falënderime të sinqerta për të thënë,”- shkroi Rudina Dembacaj.

 


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format