“Je shumë e vështirë dhe…”- Dikush sapo ‘i zbuloi’ të dashurin biznesmen dhe zeshkan Liberta Spahiut!


Liberta Spahiu, si nje nga moderatoret më të dashura në Kosovë serish eshte vene ne qender te mediave roze, sa i perket jetes se saj private.  mirëpo ajo ka zgjedhur të jetë hermetike rreth jetës së saj private. Prej kohesh Liberta ka nisur të realizojë vlogje në You Tube, ku na tregon aspekte të ndryshme nga jeta e saj personale dhe sot ka ka suprizuar ne vlogun e fundit.

libertaspahiu

Pas lidhjes me Ghetto Geasyn dhe thashethemeve për një romancë me Flori Mumajesin, Liberta na ‘zbuloi te dashurin biznesmen.’ Letrat tarot, te cilat Liberta i ka pare thone se i dashuri i prezantueses së famshme jeton jashtë shtetit, por është ende herët për një lidhje mes tyre, teksa duket se merret me biznes dhe është zeshkan. Sipas parashikuesit, ky person mund të shfaqet në fund të vitit 2020 dhe vitin e ardhshëm moderatoren mund ta shohim në një lidhje.

liberta

Madje sipas letrave ajo do bëjë një fëmijë. “Ti je shumë e vështirë, je tu prit diçka që në realitet nuk e di se çka je duke pritur. Ti ke një pengesë me veten edhe pse je pozitive, nuk ke siguri te vetja dhe ke frikë”– i tha nder te tjera personi që po lexonte letrat, teksa moderatorja pohonte fjalët e tij.

libertaa

Ndërsa sa i përketë punës, Libertën e pret një sukses i madh që pritet ta shohim në të ardhmen.


Like it? Share with your friends!