Ju kujtohet ‘Gaviota’…? Vitet kanë bërë magji me të (Foto)


 

Pas realizimit të telenovelës që pushtoi botën aktorja e njohur njihet me emrin e personazhit të dashur si ‘Gaviota’. Kjo telenovelë u transmetua dhe në Shqipëri duke mbërthyer pas ekranit një audiencë të gjerë. Por tashmë aktorja Angelica Rivera ka hequr dorë nga arti. Rivera ëhstë bashkëshortja e presidentit të Meksikës Enrique Pena Nieto. Vitet e kanë transformuar duke u cilësuar si Zonja e Parë më e bukur.


Like it? Share with your friends!