Kejvina hap arkivën dhe shfaqet siç nuk e keni parë kurrë më parë


Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka. Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto “hot” me ndjekësit e saj. Këtë herë Kejvina ka postuar një foto në ‘Instastory’ të disa viteve më parë, ku shihet si konkurente për miss. Ish-velina shfaqet shumë e re, me të brendshme të bardha, me flokët brune të mbledhura bisht dhe një trup shumë të tonifikuar dhe asokohe. “Njëherë..” shkruan modelja mbi foto.

Screenshot_4.png


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format