Këto katër shenja horoskopi kanë më shumë gjasa të ndahen


Dashi: Rrethanat e vështira do t’ju shtyjnë në kufijtë tuaj dhe do të ndiheni të bllokuar në jetën tuaj të dashurisë, edhe pse në fusha të tjera gjërat duket se po shkojnë shumë mirë. Të paktën do të keni kohë dhe qetësi për të menduar se cili do të jetë hapi i radhës në marrëdhënien me partnerin. Megjithatë, nuk do të keni zgjidhje tjetër veçse të përballeni me realitetin, që në rastin tuaj do të thotë se vetë procesi juaj i shërimit do të ketë një çmim.

Binjakët: Këtë muaj do të pyesni veten nëse keni humbur stabilitetin dhe sigurinë në jetën tuaj dhe do të ndjeni se nuk mund të mbështeteni tek dashuria. Kjo nuk është hera e parë që ju ndodh dhe ju e dini shumë mirë këtë ndjenjë. Tashmë po fillon të ndjesh zemrën të rrahë, të lënduar nga perspektiva e humbjes dhe me kalimin e ditëve do të ndihesh sikur opsioni i vetëm është të dalësh nga kjo gjendje. Dashuria që ke jetuar dikur është bërë thjesht një hije dhe kjo të trishton thellë, por në të njëjtën kohë ti e di se do të mbijetosh sërish.

Virgjëresha: Këto ditë do të pajtoheni me disa të vërteta në jetën tuaj që i kishit futur thellë brenda. Do të kuptoni që ndjenja e boshllëkut ka të bëjë me fundin e dashurisë për partnerin. Edhe pse mbajtja e kësaj marrëdhënieje ishte në prioritetet tuaja, tani e kuptoni se jo çdo gjë është në duart tuaja. Deri tani keni pretenduar se gjithçka po shkonte mirë, por n do të kuptoni se sado që të dhemb, ndarja është hapi tjetër për të ecur përpara në jetën tuaj.

Akrepi: Marsi do të sjellë tension në jetën tuaj, i cili do të arrijë kulmin në javën e tretë, duke ju bërë të ndiheni të pashpresë. Jeta juaj e dashurisë ka qenë në prag të katastrofës për një kohë tani, por si gjithë të tjerët, ju nuk keni qenë të gatshëm ta pranoni këtë deri tani. Megjithatë, situata do ju çojë diku tjetër, pasi nuk mund të duroni më të ndjeni se jeta po ju kalon. Mund të jeni të lënduar tani, por ky vendim i vështirë do të shpërblehet në fund./Top-Channel.tv


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format