‘Kujdes nga këto të 5-ta, janë femrat më misterioze dhe ”të rrezikshme” të horoskopit


Femrat janë qeniet më komplekse. Ato janë sa të dashura, të sjellshme e të mira, po aq edhe misterioze. Ka disa femra prej të cilave duhet të kemi kujdes, sepse konsiderohen të fshehta dhe të rrezikshme (shaka).

Dashi: Nuk është sekret për asnjë që Dashi është kokëfortë. Mos u nxitoni ta hapni zemrën tuaj dhe të tregoni sekretet tuaja. Në fund të fundit, Dashi shumë lehtë përdor pikat e dobëta, nëse duhet të fitojë një luftë kundër jush.

Luani: Gratë e Luanit nuk i durojnë dot intrigat. Por në të njëjtën kohë me këto femra, nuk duhet të humbisni vëmendjen tuaj. Ato mund të sulmojnë në çdo kohë. Ato kërkojnë admirim të vazhdueshëm nga të tjerët.

Virgjëresha: Femrat që i përkasin shenjës së Virgjëreshës janë shumë të turpshme, por ka diçka tërheqëse në to. Ndonjëherë ato mund të tregojnë kundërshtimin e tyre, sidomos kur dikush dëshiron t’i korrigjojë ato, ose u thotë atyre të bëjnë diçka, sipas tej. Në fund të fundit, ka vetëm dy mendime për to: mendimin e virgjëreshës dhe mendimin e gabuar.

Akrepi: Akrepi është një mik shumë i mirë. Por nëse e keni kaluar rrugën e Akrepit, atëherë mos prisni mëshirë. Ajo do ta kthejë jetën tuaj në një ferr të vërtetë, dhe do të shikojë vuajtjet tuaja me interes.

Binjakët: Femra shumë interesante, por shpesh kanë një personalitet të dyfishtë. Ndonjëherë ato janë shumë interesante, dhe në raste të tjera mund të gënjejnë duke ju parë drejt e në sy, dhe nuk skuqen fare, dhe kjo shpesh ndikon në ata që nuk janë indiferentë ndaj Binjakëve.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format