Lajm i mirë, kush përdor autobuzin. Rinis aktiviteti i transportit publik në vend


Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bërë publik lajmin e shumë pritur për përdoruesit e transportit publik. Kushdo që përdor mjetet e transportit publik dhe që këto muaj është vënë në vështirësi për shkak të mungesës së tyre, mund ti ripërdor ato që më 15 qershor. Me anë të një njoftimi në rrjetin social “FaceBook” të kësaj ministrie bëhet e ditur se sipas protokollit të parashikuar nga ISHP, rinis aktiviteti i transportit publik.

 

Njoftimi i plotë i ministrisë

 

Një lajm i mirë për ?qytetarët dhe sektorin e ?transportit publik.15 QERSHOR rifillon shërbimi i transportit publik, duke ju përshtatur rregullave të reja, sipas protokollit të miratuar nga ISHP
#Bashkë #Doiadalim??


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format