Llogaritë/ Kampion nga “divani”, ja si pritet ta fitojë Interi kampionatin


Ku dhe kur? Janë këto pikëpyetjet mbi titullin e Interit. Ai numër 19 i historisë së klubit zikaltër mund të festohet që këtë fundjavë: me një fitore në Krotone, kryesuesit mund të ngjiten në fakt në kuotën e 82 pikëve dhe në atë moment nuk do të mund të kaloheshin më as nga një Milan fitues kundër Beneventos, diskutim i vlefshëm më tepër për Atalantën që do t’i bëjë vizitë Sasuolos.

Nëse bergamaskët nuk do të dilnin me fitore nga Rexho Emilia të dielën, skuadra e Antonio Kontes do të festonte nga divani.

Përndryshe, duhet pritur fundjava e ardhshme, kur Interi do të përballet të shtunën 8 maj kundër Sampdorias në “San Siro”.

PANORAMASPORT.AL

 


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format