LSI sërish në koalicion me LSI? Kryemadhi e Vasili te Basha


Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dhe kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ishin mbrëmjen e së martës në selinë e Partisë Demokratike për një takim me Lulzim Bashën dhe Edmond Spahon.

Mësohet se takimi ka zgjatur rreth 40 minuta.

Ky takim vjen pas njoftimit të Lulzim Bashës se ditën e nesërme do të ketë një tryezë të PD-së me aleatët e saj dhe deklaratës së Kryemadhit se në këtë tryezë do të marrë pjesë edhe LSI-ja.


Like it? Share with your friends!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format